Időpont Esemény
  • aug 10
  • 00:00
„Kör, kör, ki játszik?” – Falusi és városi gyerekek élete és játékai - kiállítás
Görög templom, Vác Pest
  • Sze 05
  • 00:00
A szabadság vértanúi, 1849
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • okt 11
  • 17:00
Terebesi Gyula - kiállításmegnyitó
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • okt 19
  • 18:00
GLICZA FLÓRIÁN a "Tavaszi szél vizet áraszt.." c. biennálé különdíjasának kiállítása
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác Pest
  • okt 26
  • 15:00
"MI IS ÉLÜNK, MI IS ALKOTUNK!"
Kismarosi Teleház, Kismaros Pest
  • nov 01
  • 10:00
Szőnyi István lakóháza és műtermei
Szőnyi István Emlékmúzeum, Zebegény
  • nov 07
  • 18:00
CSILLAGÁSZATI HÓNAP - 2018
A Művelődés Háza, Esztergom Pest
  • nov 08
  • 10:00
Portré Óbuda – Panel zsáner - Kültéri homlokzat kiállítás
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 08
  • 16:00
TÉLIKERT - Szarka Flóra selyemfestő kiállításának megnyitója
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác Pest
  • nov 09
  • 00:00
Márton napi felvonulás
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros Pest
  • nov 09
  • 00:00
Rofusz Kinga: Hófehér Karácsony
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • nov 09
  • 09:15
Baba-mama kérdezz-felelek!
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 09
  • 09:15
Össze-Hangoló
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 09
  • 10:00
A CSÁSZÁR ÚJ RUHÁJA - mesejáték
Veres1Színház, Veresegyház Pest
  • nov 09
  • 10:30
Dúdolj! Ringass! Táncolj! - Népzenei koncert babáknak
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 09
  • 13:30
A CSÁSZÁR ÚJ RUHÁJA - mesejáték
Veres1Színház, Veresegyház Pest
  • nov 09
  • 15:00
A CSÁSZÁR ÚJ RUHÁJA - mesejáték
Veres1Színház, Veresegyház Pest
  • nov 09
  • 16:00
A Bányavidéki Telekiek – Dr. Fábri Mihály előadása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • nov 09
  • 16:00
Jótékonysági Márton Napi Vigadalom
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • nov 09
  • 17:00
Muharay Színház: A Rózsátnevető királykisasszony című mesejáték - PREMIER
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót Pest
  • nov 09
  • 17:00
Szikriszt Antal: a családfakutatás módszeréről, Batizi Zoltán: Genetika és családfakutatás
József Attila Művelődési Ház és Szabadidő Központ, Szob Pest
  • nov 09
  • 18:00
Borklub
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • nov 09
  • 18:00
Sulyok Gabriella Munkácsy-díjas grafikusművész kiállítása
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest
  • nov 09
  • 19:00
Dunakeszi Teátrum: „Azt meséld el Pista”
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi Pest
  • nov 09
  • 19:00
Táncoló Filmkockák – Sikerfilmek tánccipőben
Esernyős, Budapest
  • nov 09
  • 19:00
Varga Lilla koncert
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • nov 09
  • 19:00
Vörös István: TALÁLKOZÁSOK ÖNMAGAMMAL
A Művelődés Háza, Esztergom Pest
  • nov 09
  • 20:00
Blue Tips + Csaknekedkislány koncert
Szentendrei Kulturális Központ (DUNAPARTI MŰVELŐDÉSI HÁZ), Szentendre Pest
  • nov 09
  • 20:00
Casablanca táncláz
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest

Duna-Part programajánló