Időpont Esemény
  • aug 10
  • 00:00
„Kör, kör, ki játszik?” – Falusi és városi gyerekek élete és játékai - kiállítás
Görög templom, Vác Pest
  • Sze 05
  • 00:00
A szabadság vértanúi, 1849
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • okt 11
  • 17:00
Terebesi Gyula - kiállításmegnyitó
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • okt 19
  • 18:00
GLICZA FLÓRIÁN a "Tavaszi szél vizet áraszt.." c. biennálé különdíjasának kiállítása
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác Pest
  • okt 26
  • 15:00
"MI IS ÉLÜNK, MI IS ALKOTUNK!"
Kismarosi Teleház, Kismaros Pest
  • nov 01
  • 10:00
Szőnyi István lakóháza és műtermei
Szőnyi István Emlékmúzeum, Zebegény
  • nov 07
  • 18:00
CSILLAGÁSZATI HÓNAP - 2018
A Művelődés Háza, Esztergom Pest
  • nov 08
  • 10:00
Portré Óbuda – Panel zsáner - Kültéri homlokzat kiállítás
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 08
  • 16:00
TÉLIKERT - Szarka Flóra selyemfestő kiállításának megnyitója
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác Pest
  • nov 09
  • 00:00
Rofusz Kinga: Hófehér Karácsony
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • nov 10
  • 00:00
Kriston Intim Torna tréning
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros Pest
  • nov 10
  • 00:00
Szent Márton-napi Újborfesztivál és libator
Szabadtéri Néprajzi Múzeum – Skanzen, Szentendre Pest
  • nov 10
  • 10:00
Mesés hétvége: Bújócskát játszik a fény
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 10
  • 10:00
VII. Országos Márton-napi makettkiállítás és verseny
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 10
  • 13:30
Botanikuskert virágai - akvarell festészeti foglalkozás
Nemzeti Botanikus Kert, Vácrátót Pest
  • nov 10
  • 15:00
Barangoló: Márton-nap
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest Pest
  • nov 10
  • 15:00
Fóti Asszonykórus 40. évfordulójára rendezett Fóti Népzenei Találkozó
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót Pest
  • nov 10
  • 15:00
Ritmus klub Csoóri Sándorral és vendégeivel
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 10
  • 16:00
Folk Parti Táncház
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác Pest
  • nov 10
  • 16:00
Hangszersimogató klub
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • nov 10
  • 16:00
Márton napi táncház a Zebegényi Fonó szervezésében
Zebegény, Zebegény Pest
  • nov 10
  • 16:00
Óvodások Márton napi felvonulása
Zebegény, Zebegény Pest
  • nov 10
  • 18:00
Görög táncház
Szentendrei Kulturális Központ (DUNAPARTI MŰVELŐDÉSI HÁZ), Szentendre Pest
  • nov 10
  • 18:00
IYF Jótékonysági Musical Est – Anna Karácsonyi Csodája címmel
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác Pest
  • nov 10
  • 18:00
MOZITITKOK: Beszélgetés és filmklub
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 10
  • 18:00
Szerb FolkFeszt
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • nov 10
  • 18:30
Hangutazás és hangfürdő
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • nov 10
  • 19:00
JÁTÉK A KASTÉLYBAN - vígjáték
Veres1Színház, Veresegyház Pest
  • nov 10
  • 19:00
Ken Kesey: Száll a kakukk fészkére…
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • nov 10
  • 19:00
Molnár Ferenc: Az ördög - Víg Vác Bérlet 1.
Váci Dunakanyar Színház, Vác Pest
  • nov 10
  • 20:00
Kalapács, Smoking Frog
Sportalsó, Esztergom Pest
  • nov 10
  • 20:00
Szinetár Dóra – ÚjraTervezés lemezbemutató koncert
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest

Duna-Part programajánló