Időpont Esemény
  • aug 10
  • 00:00
„Kör, kör, ki játszik?” – Falusi és városi gyerekek élete és játékai - kiállítás
Görög templom, Vác Pest
  • Sze 05
  • 00:00
A szabadság vértanúi, 1849
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • okt 11
  • 17:00
Terebesi Gyula - kiállításmegnyitó
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • okt 19
  • 18:00
GLICZA FLÓRIÁN a "Tavaszi szél vizet áraszt.." c. biennálé különdíjasának kiállítása
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác Pest
  • nov 01
  • 10:00
Szőnyi István lakóháza és műtermei
Szőnyi István Emlékmúzeum, Zebegény
  • nov 07
  • 18:00
CSILLAGÁSZATI HÓNAP - 2018
A Művelődés Háza, Esztergom Pest
  • nov 08
  • 10:00
Portré Óbuda – Panel zsáner - Kültéri homlokzat kiállítás
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 08
  • 16:00
TÉLIKERT - Szarka Flóra selyemfestő kiállításának megnyitója
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác Pest
  • nov 09
  • 00:00
Rofusz Kinga: Hófehér Karácsony
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • nov 13
  • 10:00
Muharay Színház: A Rózsátnevető királykisasszony - mesejáték
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót Pest
  • nov 13
  • 10:00
Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác Pest
  • nov 13
  • 15:00
A forradalmak
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest
  • nov 13
  • 16:00
Apor Akadémia: SZENTPÉTERY MARIANNE / BILL MCBRAYER: Nemzetek – sztereotípiák
Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Vác
  • nov 13
  • 17:00
Stílusteremtő Géniuszok – Manet, a nagypolgári élet megfestője
Esernyős, Budapest
  • nov 13
  • 18:30
A Biblia világa
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest
  • nov 13
  • 19:00
Esernyős Filmklub – Foxtrott
Esernyős, Budapest
  • nov 13
  • 19:00
LATIN EST a Volver La Vida group-al
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi Pest
  • nov 13
  • 19:30
Citera Jazzklub - Filmzene: Pest megyei zeneiskolák térnek el a tantervtől
Szentendrei Kulturális Központ (DUNAPARTI MŰVELŐDÉSI HÁZ), Szentendre Pest

Duna-Part programajánló