Időpont Esemény
  • nov 01
  • 10:00
Szőnyi István lakóháza és műtermei
Szőnyi István Emlékmúzeum, Zebegény
  • nov 08
  • 10:00
Portré Óbuda – Panel zsáner - Kültéri homlokzat kiállítás
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • nov 09
  • 00:00
Rofusz Kinga: Hófehér Karácsony
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • dec 01
  • 17:00
Adventi hétvégék Zebegényben
Zebegény, Zebegény Pest
  • dec 04
  • 00:00
Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium kerámia kiállítása
Fót Városi Könyvtár, Fót Pest
  • dec 04
  • 16:00
Esernyős Galéria - Victor Vasarely Nemzetközi Pályázat
Esernyős, Budapest
  • dec 05
  • 17:00
Adventi hétvégék Zebegényben - Mikulás-napi ajándékozás
Zebegény, Zebegény Pest
  • dec 05
  • 17:00
Szent Miklóstól vízkeresztig
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • dec 06
  • 18:00
FELFEDEZÉS - Mészáros Istvánné (Ildikó) kiállításának megnyitója
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác Pest
  • dec 06
  • 19:00
Selymes karácsony - Székely Ildikó és Varga Adrienne közös kiállítása
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • dec 07
  • 18:00
Szabó Franciska festőművész kiállítása
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest
  • dec 08
  • 17:00
Advent Tahitótfalun
Tahitótfalu, Tahitótfalu
  • dec 08
  • 17:00
Adventi hétvégék Zebegényben
Zebegény, Zebegény Pest
  • dec 12
  • 10:30
Miért nem csináljuk ezt gyakrabban… – Zsadon Andrea és Szolnoki Tibor műsora
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest
  • dec 12
  • 16:00
FALUKARÁCSONY
Erdőkertesi Faluház és Könyvtár, Erdőkertes Pest
  • dec 12
  • 17:00
Életigenlők filmklub: Jutalomjáték
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest Pest
  • dec 12
  • 18:00
BÉKÁSI MOZI ESTÉK: Életrevalók
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • dec 12
  • 18:00
Örömzene: Four Fathers és a Kalász Singers koncert
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • dec 12
  • 19:00
Hedry Mária: Zrínyi Ilona
Váci Dunakanyar Színház, Vác Pest
  • dec 12
  • 19:00
Lepkegyűjtő
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi Pest
  • dec 12
  • 19:00
Maude és Harold
A Művelődés Háza, Esztergom Pest
  • dec 12
  • 19:00
Szindbád Szerda - Keresztben jégeső
Esernyős, Budapest
  • dec 12
  • 19:00
Tolcsvay László – Müller Péter – Müller Péter Sziámi: Isten Pénze
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest

Duna-Part programajánló