• 16:00
  • 16
  • október
Irodalmi délután: Szarka István munkáiból hallgatunk egy válogatást
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 18:00
  • 16
  • október
A hagyományos kínai orvoslás alapjai- ételtől a lélekig
Verőcei Művelődési Ház és Könyvtár, Verőce
  • 18:00
  • 16
  • október
Stílusteremtő Géniuszok - Gustave Courbet, a realizmus mestere
Esernyős, Budapest
  • 18:30
  • 16
  • október
A Biblia világa - Filep György előadása
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 20:00
  • 16
  • október
Esernyős Filmklub – Táncterápia
Esernyős, Budapest
  • 18:00
  • 17
  • október
Életünk – egészségünk előadás-sorozat
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 18:00
  • 18
  • október
“SZENT EZ A FÖLD, AHOL ÁLLSZ” - Koncz Attila szerkesztő-riporter vetített előadása a Szentföldről
CREDO-HÁZ (VÁCI EGYHÁZMEGYE KÖZÖSSÉGI HÁZA ), Vác
  • 20:00
  • 18
  • október
Itt van a nyelved hegyén - Irodalmi (k)Őrjárat a Barlangban vendég Erdős Virág
Szentendrei Kulturális Központ (DUNAPARTI MŰVELŐDÉSI HÁZ), Szentendre
  • 19:00
  • 19
  • október
ArcMás – Pásztor Anna
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 19
  • október
Hireoglifák és szamárbőgés-avagy régészeti kutatás a fáraók földjén, Egyiptomban
Verőcei Művelődési Ház és Könyvtár, Verőce
  • 18:00
  • 20
  • október
Terror a családban.. - A családon belüli erőszak drámai valósága
Március 15. tér, Vác
  • 17:00
  • 23
  • október
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium műsora, majd a Gór Nagy Mária Színitanoda emlékező előadása - 60 év múlva címmel
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 17:00
  • 23
  • október
Megemlékezés az 1956-os Forradalom és Szabadságharc hőseire
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 18:00
  • 23
  • október
SZÉP SZERELMEM MAGYARORSZÁG - Esztergom város ünnepi díszelőadása az 1956-os forradalom emlékére
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 18:00
  • 24
  • október
Életünk – egészségünk előadás-sorozat
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 18:00
  • 24
  • október
MOZITITKOK: A sátán fattya
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 16:30
  • 25
  • október
Kovács György: Svindlerek nyomában - avagy az idősek átverési kísérletei
József Attila Művelődési Ház és Szabadidő Központ, Szob
  • 18:00
  • 25
  • október
KATEDRA, KRÉTA, VÖRÖSCSILLAG - Kubányi Andrea író könyvbemutatója
CREDO-HÁZ (VÁCI EGYHÁZMEGYE KÖZÖSSÉGI HÁZA ), Vác
  • 18:00
  • 25
  • október
Keleti kapu – Füves puszta nomád népeinek szellemi öröksége
Esernyős, Budapest
  • 16:00
  • 26
  • október
A gombák világa
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 17:00
  • 26
  • október
Színházi Kulisszák mögött: Szerencsi Éva
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 26
  • október
Az írói névadás sajátosságai Karinthy Frigyes művei alapján - Vácziné Dr. Takács Edit könyvbemutatója
Fót Városi Könyvtár, Fót
  • 20:00
  • 26
  • október
Irodalmi kávéház
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 15:00
  • 27
  • október
Múzeumi Őszbúcsúztató „Jó bornak nem kell cégér”
Pannónia Ház-DDC Művészetek udvara, Vác
  • 18:00
  • 27
  • október
Nyitott templomok éjszakája
Verőcei Művelődési Ház és Könyvtár, Verőce
  • 15:00
  • 29
  • október
Dr. Lux Judit: „Játszani is engedd” - játékok időskorban
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 18:00
  • 30
  • október
Stílusteremtő Géniuszok - Munkácsy Mihály, a leghíresebb magyar festő
Esernyős, Budapest
  • 18:30
  • 30
  • október
A Biblia világa - Filep György előadása
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 20:00
  • 30
  • október
Esernyős Filmklub – Mrs. Hyde
Esernyős, Budapest
  • 18:00
  • 31
  • október
Életünk – egészségünk előadás-sorozat
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 14:00
  • 06
  • november
Apor Akadémia: UDVARVÖLGYI ZSOLT: 1918-VÉGÁLLOMÁS. Soha többé háborút!
Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Vác
  • 16:00
  • 06
  • november
IRODALMI DÉLUTÁN: Képes Gábor olvas fel új művéből
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 17:30
  • 06
  • november
EZOTERIKUS EGÉSZSÉGKLUB
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác
  • 18:30
  • 06
  • november
A Biblia világa
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 16:30
  • 07
  • november
Fűben, fában: Palástfű, cickafarkfű
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 18:00
  • 07
  • november
Életünk – egészségünk: Édes este – egészséges alternatívák az édességet kedvelőknek
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 09:15
  • 09
  • november
Baba-mama kérdezz-felelek!
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 17:00
  • 09
  • november
Szikriszt Antal: a családfakutatás módszeréről, Batizi Zoltán: Genetika és családfakutatás
József Attila Művelődési Ház és Szabadidő Központ, Szob
  • 19:00
  • 09
  • november
Táncoló Filmkockák – Sikerfilmek tánccipőben
Esernyős, Budapest
  • 15:00
  • 10
  • november
Barangoló: Márton-nap
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 18:00
  • 10
  • november
MOZITITKOK: Beszélgetés és filmklub
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 15:00
  • 13
  • november
A forradalmak
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 16:00
  • 13
  • november
Apor Akadémia: SZENTPÉTERY MARIANNE / BILL MCBRAYER: Nemzetek – sztereotípiák
Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Vác
  • 17:00
  • 13
  • november
Stílusteremtő Géniuszok – Manet, a nagypolgári élet megfestője
Esernyős, Budapest
  • 18:30
  • 13
  • november
A Biblia világa
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 15:00
  • 14
  • november
Játszani jó! - Fáraók és piramisok között
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 17:30
  • 14
  • november
IRODALMI CSILLAGDÉLUTÁN
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 14
  • november
Életünk – egészségünk: Stresszoldás, minőségi pihenés
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 16:30
  • 15
  • november
Senior Akadémia: Ujhelyy Attila: Közösségi média, internet időskorban
József Attila Művelődési Ház és Szabadidő Központ, Szob
  • 18:00
  • 15
  • november
Közelmúltunk „varászszava” 3D - az új technológiában rejlő lehetőségek
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác
  • 18:00
  • 15
  • november
VI. Váci Irodalmi Szalon
Piarista Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Vác
  • 18:00
  • 16
  • november
Konyhakert klub: gyógynövények és egyéb boszorkányságok
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 20:00
  • 16
  • november
Pál Feri atya: Fordulat, a változás kulcsa
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 16:00
  • 20
  • november
Apor Akadémia: KENDERESSY TIBOR: Ha a gyermekek fészke  messzebb került, avagy kommunikáció az unokákkal 21. századi nagyszülőként
Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Vác
  • 18:30
  • 20
  • november
A Biblia világa
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 18:00
  • 22
  • november
Keleti Kapu - Türk népek tánckultúrájának kapcsolatai a magyar folklórral
Esernyős, Budapest
  • 18:00
  • 23
  • november
Dr. Tóth rendel - Eszem a szíved...
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 18:00
  • 25
  • november
MOZITITKOK: Beszélgetés és filmklub
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 16:00
  • 27
  • november
Apor Akadémia: HEVERDLE PÉTERNÉ DR. KÖNCSE KRISZTA: Szófestések zenében - G.F. Händel: Messiás
Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Vác
  • 17:00
  • 27
  • november
Stílusteremtő Géniuszok – Renoir, az életöröm megjelenítője
Esernyős, Budapest
  • 18:30
  • 27
  • november
A Biblia világa
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 18:00
  • 28
  • november
Életünk – egészségünk: Babák és mamák egészsége (tisztítás és regenerálás)
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 17:00
  • 30
  • november
Színházi kulisszák mögött: Egy „ritka magyar”, Bubik István
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 30
  • november
VI. Váci Irodalmi Szalon
Piarista Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Vác
  • 19:00
  • 30
  • november
ArcMás – Vecsei H. Miklós
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 30
  • november
Irodalmi kávéház
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
Duna-Part programajánló