• 00:00
  • 03
  • február
Mindeközben – Egyidejű történések a Tiberis és a Duna partján
Aquincumi Múzeum, Budapest
  • 00:00
  • 10
  • augusztus
„Kör, kör, ki játszik?” – Falusi és városi gyerekek élete és játékai - kiállítás
Görög templom, Vác
  • 00:00
  • 05
  • szeptember
A szabadság vértanúi, 1849
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 07
  • szeptember
Istenről beszélő vonalak - Simon András kiállítása
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 17:00
  • 23
  • szeptember
Köblitz Birgit Ferenczy Noémi díjas üvegművész kiállításának megnyitója
Sigil Galéria és Kávézó, Nagymaros
  • 00:00
  • 08
  • október
Szőlő és bor a világ bélyegein
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 17:00
  • 11
  • október
Terebesi Gyula - kiállításmegnyitó
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 18:00
  • 12
  • október
A T-Art Alapítvány festő támogatóinak kiállítása a Magyar Festészet Napja alkalmából
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 18:00
  • 12
  • október
CSEMNICZKY ZOLTÁN Munkácsy-díjas szobrászművész kiállítása
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 18:00
  • 16
  • október
Stílusteremtő Géniuszok - Gustave Courbet, a realizmus mestere
Esernyős, Budapest
  • 00:00
  • 19
  • október
Mi is élünk, mi is alkotunk - fogyatékkal élő gyermekek alkotásainak kiállítása
Kismarosi Művelődési Ház, Kismaros
  • 18:00
  • 19
  • október
Benkő Viktor festőművész kiállítás megnyitója
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 18:00
  • 19
  • október
GLICZA FLÓRIÁN a "Tavaszi szél vizet áraszt.." c. biennálé különdíjasának kiállítása
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 15:00
  • 26
  • október
"MI IS ÉLÜNK, MI IS ALKOTUNK!"
Kismarosi Teleház, Kismaros
  • 18:00
  • 26
  • október
Csángó est és Petrás Mária kiállításának megnyitása
Verőcei Művelődési Ház és Könyvtár, Verőce
  • 18:00
  • 30
  • október
Stílusteremtő Géniuszok - Munkácsy Mihály, a leghíresebb magyar festő
Esernyős, Budapest
  • 10:00
  • 01
  • november
Szőnyi István lakóháza és műtermei
Szőnyi István Emlékmúzeum, Zebegény
  • 10:00
  • 08
  • november
Portré Óbuda – Panel zsáner - Kültéri homlokzat kiállítás
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 16:00
  • 08
  • november
TÉLIKERT - Szarka Flóra selyemfestő kiállításának megnyitója
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác
  • 00:00
  • 09
  • november
Rofusz Kinga: Hófehér Karácsony
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 18:00
  • 09
  • november
Sulyok Gabriella Munkácsy-díjas grafikusművész kiállítása
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 10:00
  • 10
  • november
VII. Országos Márton-napi makettkiállítás és verseny
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 09:00
  • 11
  • november
Ásványbörze és bonsai-kiállítás
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 17:00
  • 13
  • november
Stílusteremtő Géniuszok – Manet, a nagypolgári élet megfestője
Esernyős, Budapest
  • 13:00
  • 14
  • november
Ponyiczki Szilvia festménykiállítása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 18:00
  • 16
  • november
I. Világháborús kiállítás megnyitója
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 17:00
  • 20
  • november
Örök tél
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 18:00
  • 23
  • november
Tokiói pillanatok – Erdős Attila fotókiállítása
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 10:00
  • 24
  • november
Foltvarró kiállítás
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 17:00
  • 27
  • november
Stílusteremtő Géniuszok – Renoir, az életöröm megjelenítője
Esernyős, Budapest
Duna-Part programajánló