• 10:00
  • 16
  • október
Presser Gábor, Sztevanovity Dusán és Horváth Péter: A padlás - félig mese – félig musical
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 14:00
  • 16
  • október
Presser Gábor, Sztevanovity Dusán és Horváth Péter: A padlás - félig mese – félig musical
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 10:00
  • 17
  • október
Kuruttyoló békakirály meséi c. zenés mesejáték
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 14:30
  • 17
  • október
Kuruttyoló békakirály meséi c. zenés mesejáték
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 19:00
  • 17
  • október
Georges Feydeau: Osztrigás Mici
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 17
  • október
Pletykafészek
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 18
  • október
Molnár Ferenc: Játék a kastélyban
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 11:00
  • 19
  • október
Panna, a pöttöm
Veres1Színház, Veresegyház
  • 14:00
  • 19
  • október
Panna, a pöttöm
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 20
  • október
Márai Sándor: Hallgatni akartam
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 20
  • október
Uray György Színház: „A pillangók szabadok”
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 19:00
  • 21
  • október
Muharay Színház: Musical Gála
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 17:00
  • 23
  • október
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium műsora, majd a Gór Nagy Mária Színitanoda emlékező előadása - 60 év múlva címmel
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 18:00
  • 23
  • október
SZÉP SZERELMEM MAGYARORSZÁG - Esztergom város ünnepi díszelőadása az 1956-os forradalom emlékére
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 19:00
  • 25
  • október
Rejtélyes viszonyok
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 26
  • október
Libikóka - Grecsó Krisztián és Hrutka Róbert zenés pódiumestje
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 20:00
  • 26
  • október
Rejtelmek, ha zengenek Jordán Tamás és Sebő Ferenc József Attila-estje
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 18:00
  • 28
  • október
Muharay Színház: Heltai Jenő – A Tündérlaki lányok című előadás
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 19:00
  • 28
  • október
Hajmeresztő
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 28
  • október
Uray György Színház: „A pillangók szabadok”
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 19:00
  • 29
  • október
Joe Dipietro: A folyón túl Itália
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 30
  • október
Kós Pódium sorozat: Élettörténetek.hu
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 19:00
  • 30
  • október
Szakonyi Károly: ADÁSHIBA
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 19:00
  • 31
  • október
Müller Péter - Seress Rezső: SZOMORÚ VASÁRNAP
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:30
  • 02
  • november
Giuseppe Verdi: Requiem
Váci Székesegyház, Vác
  • 19:00
  • 04
  • november
Molnár Ferenc: Az ördög
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 05
  • november
Neil Simon: Pletykafészek
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 07
  • november
Bolba - Szentes - Galambos: Csoportterápia
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 09
  • november
Dunakeszi Teátrum: „Azt meséld el Pista”
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 18:00
  • 10
  • november
IYF Jótékonysági Musical Est – Anna Karácsonyi Csodája címmel
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 19:00
  • 10
  • november
JÁTÉK A KASTÉLYBAN - vígjáték
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 10
  • november
Ken Kesey: Száll a kakukk fészkére…
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 10
  • november
Molnár Ferenc: Az ördög - Víg Vác Bérlet 1.
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 15:00
  • 11
  • november
Howard Lindsay - Russel Crouse - Richard Rodgers - Oscar Hammerstein: A muzsika hangja
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 15:00
  • 12
  • november
Pánik a fedélzeten
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 10:30
  • 14
  • november
Jókai Anna: Fejünk felől a tetőt
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 19:00
  • 14
  • november
PLETYKAFÉSZEK - bohózat
Veres1Színház, Veresegyház
  • 15:00
  • 16
  • november
Petőfi Sándor: János vitéz - a Gödöllő Tánchszínház előadása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 16
  • november
Csehov: Ványa bácsi - PREMIER
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 16
  • november
Molnár Ferenc: Játék a kastélyban
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 20:00
  • 16
  • november
Pál Feri atya: Fordulat, a változás kulcsa
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 17
  • november
Dunakeszi Teátrum: Classic Retro Party
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 19:00
  • 17
  • november
Molnár Ferenc: Játék a kastélyban
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 10:00
  • 18
  • november
Utazás a szempillám mögött
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 11:00
  • 18
  • november
A széttáncolt cipellők - a Coincidance Táncszínház előadása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 18
  • november
Futballáb
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 18
  • november
Molnár Ferenc: Játék a kastélyban
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 18:00
  • 19
  • november
PresszóSzínház: Házhoz megy a zenede
József Attila Művelődési Ház és Szabadidő Központ, Szob
  • 19:00
  • 20
  • november
HITTED VOLNA? - vígjáték
Veres1Színház, Veresegyház
  • 10:00
  • 21
  • november
Pöttöm Panna c. táncjáték
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 14:30
  • 21
  • november
Pöttöm Panna c. táncjáték
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 18:00
  • 22
  • november
18. Kaleidoszkóp VersFesztivál
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 22
  • november
A csemegepultos naplója
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 22
  • november
Dunakeszi Teátrum: Virágot Algernonnak
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 09:00
  • 23
  • november
A CSÁSZÁR ÚJ RUHÁJA - mesejáték
Veres1Színház, Veresegyház
  • 11:00
  • 23
  • november
A CSÁSZÁR ÚJ RUHÁJA - mesejáték
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 23
  • november
KÖTÉLTÁNC- a Gödöllő Táncegyüttes előadása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 24
  • november
Impro - a Club Színház Improvizációs estje
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 10:00
  • 25
  • november
Lúdas Matyi
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 09:30
  • 29
  • november
Dödölle - a Vaskakas Bábszínház babaszínházi előadása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 29
  • november
MAJOM A KETRECBEN
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 29
  • november
VALAMI CSAJ(OK) - vígjáték
Veres1Színház, Veresegyház
Duna-Part programajánló