• 16:30
  • 19
  • október
Aprók tánca a Kolompos Együttessel
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 20:00
  • 19
  • október
Rock & roll party a Pedrofon zenekarral
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 00:00
  • 20
  • október
IV. Budakalászi Tánctalálkozó
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 18:00
  • 20
  • október
TÁNCHÁZ: Népzenei Műhely Tímár Sárával
Szentendrei Kulturális Központ (DUNAPARTI MŰVELŐDÉSI HÁZ), Szentendre
  • 17:00
  • 21
  • október
Sirtos görög táncház
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 00:00
  • 25
  • október
XV. Kalászi Kortárs Tánctalálkozó
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 12:00
  • 27
  • október
IV. Latin-amerikai fesztivál
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 15:00
  • 27
  • október
Életképek táncban elbeszélve
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 16:00
  • 27
  • október
Folk Parti Táncház
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 17:00
  • 28
  • október
Sirtos görög táncház
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 17:30
  • 30
  • október
KATÁNG KLUB
VÁCI EGYHÁZMEGYE OKTATÁSI KÖZPONTJA, Vác
  • 17:00
  • 04
  • november
Sirtos görög táncház
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 20:00
  • 09
  • november
Casablanca táncláz
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 16:00
  • 10
  • november
Márton napi táncház a Zebegényi Fonó szervezésében
Zebegény, Zebegény
  • 00:00
  • 17
  • november
Sramli parti
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 17:00
  • 17
  • november
Családi Táncház
Tahitótfalu, Tahitótfalu
  • 17:00
  • 18
  • november
Sirtos görög táncház
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 16:30
  • 24
  • november
András-napi vigadalom - Nép-Tánc-Ház
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 19:00
  • 24
  • november
Erzsébet-Katalin Bál
Tahitótfalu, Tahitótfalu
  • 20:00
  • 24
  • november
Polarys est
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 17:00
  • 25
  • november
Sirtos görög táncház
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
Duna-Part programajánló