ATI EDGE AND THE SHADOWBIRDS – nyitókoncert
NYITÓKONCERT!
Ötvenes éveket idéző garage rock and roll és pörgős rockabilly a nemzetközileg is elismert The Silver Shine zenekar énekes/gitárosának, a legendás amerikai gitárgyártó cég, a GRETSCH hazai endorserének szóló projektje. Ati EDGE 2007-ben kezdte el az Ati EDGE and the Shadowbirds formációját és azóta 3 lemezt dobtak piacra, valamint párszor körbe turnézták Európát és játszottak néhány elég neves nemzetközi fesztiválon, mint a spanyol Psychobilly Meeting, az ukrán Ukrabilly Bang, vagy a német Satanic Stomp. A trió éppen az új nagylemezén dolgozik, ami az angol Rhythm Bomb Records gondozásában fog megjelenni.
Addig is Rock And Roll!!!
GYERTEK, JÓ BULI LESZ. A NYITÓKONCERTRE A BELÉPÉS DÍJTALAN.
Sződligeti Parkszínpad (Sződliget, Árpád-házi Szent Erzsébet sétány- az Üvegház étterem mellett.)






















