Író-olvasó találkozó Zolcer Jánossal
Április 19-én, 17.00-tól vetítéssel egybekötött író-olvasó találkozó lesz a könyvtárban Zolcer Jánossal.
Az előadás után lehetőség lesz a szerző könyveinek megvásárlására és dedikálására.
A belépés ingyenes, szeretettel várnak minden érdeklődőt! 🙂






















