QUIMBY koncert a Budapest Parkban
Az elmúlt időszak nem telt haszontalanul a zenekar háza táján, még ha nem is hallattunk magunkról. Beszélgettünk, terveztünk és most már hivatalosan is bejelenthetjük Nektek:
Hosszú idő után 2022. október 1-jén áll újra színpadra a Quimby zenekar a Budapest Parkban.
Az időpont számotokra távolinak tűnhet, de mi már tavasszal megkezdtük a műhelymunkálatokat, amelyekbe nektek is bőven fogunk betekintést engedni a közösségi oldalainkon. Izgalmas és tartalmas időszak előtt állunk. Reméljük októberben Ti is ott lesztek velünk és újra együtt ünnepelhetünk a szabad ég alatt!
Addig is vigyázzatok magatokra és egymásra!






















