Suhajda Szilárd expedíciós hegymászó előadása a Világjárók klubjában
Az előadáson hallhatunk a Lhoce 8516 méteres csúcsának eléréséről, a K2 megmászásának pillanatairól és még sok izgalmas hegyi élményről Magyarország tájaitól a Tátrán és Alpokon át a Himalája és Karakorum lenyűgöző vidékéig.
Suhajda Szilárd első magyarként, pótlólagos oxigén használata nélkül mászta meg a Föld második legmagasabb hegycsúcsát, a K2-t.
A 40 éves expedíciós mászó immáron önállóan készül a világ öt legmagasabb csúcsának elérésére.
Az előadásra a belépés díjtalan. A következő előadás létrejöttéhez köszönettel fogadjuk adományaikat.






















