XXV. Dunakeszi Nyári Tárlat
A VOKE József Attila Művelődési Központ szeretettel meghívja Önt, kedves családját és barátait a XXV. Dunakeszi Nyári Tárlat kiállítás ünnepélyes megnyitójára 2022. augusztus 19-én, pénteken 19 órára.
Köszöntőt mond: Csoma Attila VOKEJAMK igazgatója.
A tárlatot megnyitja: Szabó József önkormányzati képviselő.
Közreműködik: A Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola növendékei
A kiállítás megtekinthető: 2022. augusztus 22. és szeptember 9. között. Hétköznap 9:00-17:00






















