Időpont Esemény
  • nov 01
  • 10:00
Szőnyi István lakóháza és műtermei
Szőnyi István Emlékmúzeum, Zebegény
  • nov 08
  • 10:00
Portré Óbuda – Panel zsáner - Kültéri homlokzat kiállítás
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • dec 05
  • 17:00
Szent Miklóstól vízkeresztig
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • jan 11
  • 18:00
Óbuda Fotóklub Egyesület: Tánc, zene, mozgás - kiállítás
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • jan 19
  • 16:00
Fischer György szobrászművész kiállításának megnyitója
Sigil Galéria és Kávézó, Nagymaros
  • jan 23
  • 18:00
Barbara Karger kiállításmegnyitója
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • jan 25
  • 19:00
Föld és víz: Almási-Kiss Zsuzsanna és Juhász Tamás fotókiállítása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • jan 29
  • 18:00
A MI MÚZEUMUNK
Esernyős, Budapest
  • jan 30
  • 18:00
Németné Takács Ildikó kiállítása 
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • feb 04
  • 00:00
Magyar sportolók – sportoló magyarok – A Magyar Olimpiai és Sportmúzeum kiállítása
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • feb 07
  • 17:30
GUERRILLA ART - KOLODKÓ MIHÁLY miniszobrainak kiállítása
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác Pest
  • feb 08
  • 09:00
Részletekbe veszve - Filp Csaba festőművész kiállítása
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest
  • feb 09
  • 08:00
Ládafia Garázsvásár
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • feb 09
  • 09:00
BABABÖRZE
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi Pest
  • feb 09
  • 10:00
Bábvarázs
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • feb 09
  • 10:00
Családi nap – Kézműves foglalkozás gyermekeknek
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác Pest
  • feb 09
  • 11:00
Farsang MiaManónál
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest Pest
  • feb 09
  • 13:30
A Botanikuskert virágai - akvarellfestészeti foglalkozás
Nemzeti Botanikus Kert, Vácrátót Pest
  • feb 09
  • 15:00
Ritmus klub Csoóri Sándorral és vendégeivel
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • feb 09
  • 15:30
F. Chopin Zenei AMI tanárainak Farsangi Műsora
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • feb 09
  • 16:00
Bagossy László: A sötétben látó tündér – mesebeszéd
A Művelődés Háza, Esztergom Pest
  • feb 09
  • 16:00
HÁZASSÁG VILÁGNAPJA
CREDO-HÁZ (VÁCI EGYHÁZMEGYE KÖZÖSSÉGI HÁZA ), Vác Pest
  • feb 09
  • 16:45
XIX. Nagymarosi Borverseny ünnepélyes díjátadó
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros Pest
  • feb 09
  • 17:00
NÉP-TÁNC-HÁZ
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • feb 09
  • 18:00
Görög táncház, zenél az Akropolis Compania zenekar
Barlang, Szentendre Pest
  • feb 09
  • 19:00
Carlo Goldoni: A hazug - PREMIER
Váci Dunakanyar Színház, Vác Pest
  • feb 09
  • 19:00
F. Chopin Zenei AMI tanárainak Farsangi Műsora
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • feb 09
  • 19:00
Kalász Suli Szülők és Nevelők Bálja
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • feb 09
  • 19:00
Kárpátia koncert
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót Pest
  • feb 09
  • 19:00
Ken Kesey: Száll a kakukk fészkére…
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • feb 09
  • 20:00
Come On Rock Band - Radics Béla és Jimi Hendrix emlékest
Sportalsó, Esztergom Pest
  • feb 09
  • 20:00
Rock & roll party a Pedrofon zenekarral
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác Pest

Duna-Part programajánló