Időpont Esemény
  • nov 01
  • 10:00
Szőnyi István lakóháza és műtermei
Szőnyi István Emlékmúzeum, Zebegény
  • nov 08
  • 10:00
Portré Óbuda – Panel zsáner - Kültéri homlokzat kiállítás
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • dec 05
  • 17:00
Szent Miklóstól vízkeresztig
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • jan 11
  • 18:00
Óbuda Fotóklub Egyesület: Tánc, zene, mozgás - kiállítás
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • jan 23
  • 18:00
Barbara Karger kiállításmegnyitója
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • jan 25
  • 19:00
Föld és víz: Almási-Kiss Zsuzsanna és Juhász Tamás fotókiállítása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • jan 30
  • 18:00
Németné Takács Ildikó kiállítása 
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • feb 04
  • 00:00
Magyar sportolók – sportoló magyarok – A Magyar Olimpiai és Sportmúzeum kiállítása
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • feb 07
  • 17:30
GUERRILLA ART - KOLODKÓ MIHÁLY miniszobrainak kiállítása
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác Pest
  • feb 08
  • 09:00
Részletekbe veszve - Filp Csaba festőművész kiállítása
Óbudai Kulturális Központ, Budapest Pest
  • feb 16
  • 09:30
Családi szombatok: kézműves foglalkozás
Kisalagi Fiókkönyvtár, Fót Pest
  • feb 16
  • 10:00
Habakuk Bábszínház: A kecskegidák meg a farkas
Tahitótfalu Népház, Tahitótfalu
  • feb 16
  • 10:00
VII. Budakalászi Esküvő Kiállítás
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • feb 16
  • 11:00
Jegesmaci barátai
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác Pest
  • feb 16
  • 13:00
Második csillaghegyi OPEN STAGE – a Kultúrházak éjjel-nappal keretében
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest Pest
  • feb 16
  • 14:00
Télűző farsangi mulatság
Verőcei Művelődési Ház és Könyvtár, Verőce Pest
  • feb 16
  • 16:00
Hangszersimogató klub
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • feb 16
  • 16:00
Népi Művészetek Éjszakája
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász Pest
  • feb 16
  • 16:00
Pöttöm Panna - interaktív táncmese
A Művelődés Háza, Esztergom Pest
  • feb 16
  • 18:00
Farsangi batyus buli – Pedrofon zenekar rock'n roll bulija
Kismarosi Művelődési Ház, Kismaros
  • feb 16
  • 18:00
Nagy utazás – Malek Andrea és a Studio11 Ensemble koncertje
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest Pest
  • feb 16
  • 18:00
Szentendrei Jelmezbál
Móricz Zsigmond Gimnázium, Szentendre
  • feb 16
  • 18:30
Hangutazás és hangfürdő
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest Pest
  • feb 16
  • 19:00
Farsangi Batyusbál
Tahitótfalu Népház, Tahitótfalu
  • feb 16
  • 19:00
Honeybeast: Legyen tánc!
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő Pest
  • feb 16
  • 19:00
Népzenei műhely és táncház Tímár Sárával, vendég: DALINDA
Barlang, Szentendre Pest
  • feb 16
  • 20:00
Farsangi bál
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros Pest
  • feb 16
  • 20:00
Községi Farsangi Bál
Zebegény, Zebegény Pest
  • feb 16
  • 20:00
Tales Of Evening, Leecher, Kylfingar
Sportalsó, Esztergom Pest

Duna-Part programajánló