• 18:00
  • 22
  • január
Magyar Kultúra Napja - Bognár Szilvia előadása
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 17:30
  • 23
  • január
Mesélő Csillagképek címmel Gesztesi Albert vetített képes előadása
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác
  • 19:00
  • 24
  • január
Irodalmi kávéház - Verspincér: Egyházi Géza
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 17:00
  • 28
  • január
Stílusteremtő Géniuszok – Körösfői-Kriesch Aladár, az ’Arts and Crafts magyar mestere
Esernyős, Budapest
  • 16:30
  • 31
  • január
MOZAIK CSALÁDOK NAPJAINKBAN
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác
  • 17:00
  • 31
  • január
Színházi kulisszák mögött – Fővárosi színházak története
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 31
  • január
Lelki fröccs – Peller Mariann: Hétköznapi spiritualitás
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 14:00
  • 01
  • február
Népek napja – Egy csipetnyi Franciaország
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 15:00
  • 03
  • február
Dr. Jászberényi József: A hit szerepe időskorban - Róma templomai, szakrális titkok
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 17:30
  • 04
  • február
EZOTERIKUS EGÉSZSÉGKLUB
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác
  • 17:00
  • 05
  • február
Mese- és művészetterápia workshop
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 18:00
  • 06
  • február
Dr. Jászberényi József: Magyarország geopolitikai helyzete
Kisalagi Közösségi Ház, Fót
  • 18:00
  • 06
  • február
Keleti utazások I. - Irak, civilizációk bölcsője
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 16:00
  • 07
  • február
Erzsébet Királyné története ruháin keresztül
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 18:00
  • 07
  • február
Író-olvasó találkozó Papp Olivérrel
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác
  • 19:00
  • 07
  • február
ArcMás – Lovasi András
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 17:00
  • 11
  • február
„Irodalommal a lélek megújulásáért” - Irodalomterápiás klub
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác
  • 17:00
  • 11
  • február
Stílusteremtő Géniuszok - Líra és dráma: Mednyánszky László
Esernyős, Budapest
  • 19:00
  • 12
  • február
Dr. Papp Lajos: Halálközeli élmények
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 17:00
  • 14
  • február
Ökoestek
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 14
  • február
ÁZSIA EXPEDÍCIÓ, Mongólia
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 18:00
  • 15
  • február
A NAP KAPUJA - Erdélyi Lili Ada művének monodráma változata
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 15:00
  • 17
  • február
Czipperer Zsófia: Időseknek szóló kulturális és művelődési programok Pest megyében
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 19:00
  • 17
  • február
„Életbátorság” - Al Ghaoui Hesna előadása
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 17:00
  • 18
  • február
Színházi kulisszák mögött – Fővárosi színházak története
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 18
  • február
Badár Sándor és Aranyosi Péter estje
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 18:00
  • 20
  • február
Dr. Jászberényi József: Oroszország, mint geopolitikai tényező
Kisalagi Közösségi Ház, Fót
  • 18:00
  • 20
  • február
Keleti utazások II. - A Selyemút titkai
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 16:00
  • 21
  • február
Játékvezetés és/vagy életvezetés - Pelyhe József előadása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 18:00
  • 21
  • február
Lelki fröccs – Kepes András: Szikrázó mondatok
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 21
  • február
Irodalmi kávéház - Verspincér: Császár Angela
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 14:00
  • 22
  • február
Szent Korona délutánok
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 17:00
  • 25
  • február
Stílusteremtő Géniuszok - A bécsi festészet mestere: Oskar Kokoschka
Esernyős, Budapest
  • 16:30
  • 28
  • február
Mozaik családok napjainkban
Katona Lajos Városi Könyvtár, Vác

Összehasonlítás

Duna-Part programajánló