• 00:00
  • 23
  • február
Zöld Napok 2.
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 17:00
  • 23
  • február
Sváb bál
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 23
  • február
MOZITITKOK: Beszélgetés és filmklub
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 15:00
  • 24
  • február
Film klub: Excalibur
Verőcei Művelődési Ház és Könyvtár, Verőce
  • 20:00
  • 26
  • február
Esernyős Filmklub – Fortunata
Esernyős, Budapest
  • 18:00
  • 27
  • február
A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 00:00
  • 28
  • február
Ötödik évszak klub
Barlang, Szentendre
  • 18:00
  • 01
  • március
FFAMI Összművészeti Gála műsor
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 13:00
  • 02
  • március
Dunakanyar Hangja I. VÁLOGATÓ
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 15:00
  • 02
  • március
Farsangfarka - lovaskocsis felvonulás
Zebegény, Zebegény
  • 18:00
  • 02
  • március
Farsangi táncház
Zebegény, Zebegény
  • 18:30
  • 02
  • március
Hangutazás és hangfürdő
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 18:00
  • 05
  • március
Farsangi Traccsparty
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 19:30
  • 05
  • március
Borbély Műhely jazzklub
Barlang, Szentendre
  • 20:00
  • 05
  • március
Esernyős Filmklub – Könyvesbolt a tengerparton
Esernyős, Budapest
  • 16:00
  • 07
  • március
TAVASZKÖSZÖNTŐ NŐNAPRA
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 18:00
  • 07
  • március
Széllyel tündökleni...
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 09:15
  • 08
  • március
Baba-mama kérdezz-felelek!
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 16:00
  • 08
  • március
Olvasói klub a könyvtárban
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 16:00
  • 08
  • március
Városi Nőnap - Táncdalfesztivál
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 16:30
  • 08
  • március
Nőnapi ajándékkosár
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 18:00
  • 08
  • március
Irodalmi klub: Nemzetközi nőnap alkalmából író-olvasó találkozó Galgóczi Dórával
Fót Városi Könyvtár, Fót
  • 19:00
  • 08
  • március
Nőnapi ajándékkosár
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 08
  • március
Wine Time – Badacsony Óbudán
Esernyős, Budapest
  • 09:00
  • 09
  • március
Zöld Napok 3.
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 10:00
  • 09
  • március
Vadvirágos tavaszi szél
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 11:00
  • 09
  • március
Rock Véradás
Sportalsó, Esztergom
  • 13:00
  • 09
  • március
Nőnap – Egy nap a testi – lelki egészségért
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 14:00
  • 09
  • március
Nőnapi ajándékkosár
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 16:00
  • 09
  • március
Dunakanyar Hangja II. ELŐDÖNTŐ
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 17:30
  • 09
  • március
ZENÉL A MOZI! - Queen-est
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 19:00
  • 09
  • március
Nőnapi ajándékkosár
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 14:00
  • 10
  • március
Nőnapi ajándékkosár
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 14:00
  • 10
  • március
Papagáj kiállítás
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 15:00
  • 10
  • március
Jóga workshop: Gerincjóga
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 16:30
  • 10
  • március
Nőnapi ajándékkosár
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 10
  • március
Nőnapi ajándékkosár
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 15:00
  • 11
  • március
Házhoz megy a zenede: ROCKLEGENDÁK
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 18:00
  • 11
  • március
Házhoz megy a zenede: ROCKLEGENDÁK
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 18:00
  • 12
  • március
Dumaszínház: Megyünk a levesbe - Hadházi László önálló estje
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 20:00
  • 12
  • március
Esernyős Filmklub – Ruben Brandt, a gyűjtő
Esernyős, Budapest
  • 20:30
  • 12
  • március
Dumaszínház: Megyünk a levesbe - Hadházi László önálló estje
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 15:00
  • 13
  • március
JÁTSZANI JÓ! - Népi játékok világa
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 19:00
  • 13
  • március
JÁVOR „PALI" UTOLSÓ MULATÁSA
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 11:00
  • 14
  • március
VIII. Dunakeszi Viadal
Katonadomb, Dunakeszi
  • 17:00
  • 14
  • március
Március 15-i toborzó
Óbudai Kulturális Központ Civil Háza, Budapest
  • 17:00
  • 14
  • március
Ünnepi megemlékezés az Általános Iskola aulájában
Zebegény, Zebegény
  • 18:00
  • 14
  • március
Fóti Nemzeti Ünnep
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 18:00
  • 14
  • március
Transzcendentális meditáció
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 00:00
  • 15
  • március
Huszáros hétvége a Skanzenben
Szabadtéri Néprajzi Múzeum - Skanzen, Szentendre
  • 00:00
  • 15
  • március
Önállóan bejárható vezetőlapos 'Hónap érdekességei' tanséta a Nemzeti Ünnep alkalmából
Nemzeti Botanikus Kert, Vácrátót
  • 00:00
  • 15
  • március
Városi ünnepség
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 10:00
  • 15
  • március
Városi díszünnepség
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 10:00
  • 15
  • március
Városi megemlékezés, ünnepi koszorúzás
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 17:45
  • 15
  • március
Ünnepi műsor az 1848-49-es forradalom és szabadságharc emlékére
Tahitótfalu, Tahitótfalu
  • 17:00
  • 16
  • március
Nosztalgia Táncestek
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 18:00
  • 16
  • március
Dunakanyar Hangja III. DÖNTŐ
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 00:00
  • 19
  • március
BACH FLASHMOB SZENTENDRÉN
Szentendre Fő tér, Szentendre
  • 20:00
  • 19
  • március
Esernyős Filmklub – Manifesztum
Esernyős, Budapest
  • 17:00
  • 20
  • március
BACH, SAKK ÉS MARCIPÁN
Szentendre Fő tér, Szentendre
  • 18:00
  • 20
  • március
Élőzenés rock-körkép – A legendás hatvanas évek
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 00:00
  • 21
  • március
BACH FLASHMOB SZENTENDRÉN
Szentendre Fő tér, Szentendre
  • 18:00
  • 21
  • március
ÖRÖKKÉVALÓ BACH
Szentendre Fő tér, Szentendre
  • 11:00
  • 22
  • március
Városi VÉRADÁS
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 19:00
  • 22
  • március
ArcMás – Scherer Péter
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 22
  • március
TÁNC ÉS… Kreativitás
Esernyős, Budapest
  • 10:00
  • 23
  • március
Pest Megyei Honismereti Nap
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 16:00
  • 23
  • március
A víz világnapja
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 18:00
  • 23
  • március
Mi ez? Hagymás bab?
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 11:00
  • 24
  • március
Tarsolyosok XXXI. Országos Találkozója
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 18:00
  • 24
  • március
MOZITITKOK: Ruben Brandt, a gyűjtő
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 20:00
  • 26
  • március
Esernyős Filmklub – Teheráni tabuk
Esernyős, Budapest
  • 00:00
  • 29
  • március
Fiatal Művészek Találkozója
Nagymaros Városi Könyvtár és Művelődési Ház, Nagymaros
  • 17:00
  • 29
  • március
Színházi kulisszák mögött – Vígszínházi legendák: Benkő Gyula
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 19:00
  • 29
  • március
Irodalmi kávéház
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 10:00
  • 30
  • március
Családi szombat: Házitündérképző (szappanöntés, főzés stb..)
Kisalagi Fiókkönyvtár, Fót
  • 10:00
  • 30
  • március
Csillagműhely – Gyapjú nap / Fabók Mancsi Bábszínháza
Csillaghegyi Közösségi Ház, Budapest
  • 11:00
  • 30
  • március
Családi nap: A festő bőröndje
Szőnyi István Emlékmúzeum, Zebegény
Duna-Part programajánló