• 19:00
  • 15
  • november
Arthur Miller: Pillantás a hídról
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 15
  • november
Salamon király szorong
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 16
  • november
Second Life, avagy Kétéletem
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 16:00
  • 17
  • november
Muharay Színház - Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 19:00
  • 17
  • november
Frankie
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 17
  • november
Molnár Ferenc: Riviéra - az Orlai Produkció vendégjátéka
Veres1Színház, Veresegyház
  • 15:00
  • 18
  • november
Marc Camoletti: Boldog születésnapot! avagy Hatan pizsamában
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 19:00
  • 19
  • november
Molnár Ferenc: Riviéra - az Orlai Produkció vendégjátéka
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 21
  • november
Marc Camoletti: Boeing, Boeing – Leszállás Párizsban
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 19:00
  • 22
  • november
Molnár Ferenc: Olympia
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 22
  • november
Muharay Színház – Jevgenyij Svarc: Hétköznapi csoda
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 09:00
  • 23
  • november
Tengertánc - babaszínház
Veres1Színház, Veresegyház
  • 11:00
  • 23
  • november
Tengertánc - babaszínház
Veres1Színház, Veresegyház
  • 16:00
  • 23
  • november
VSG Táncszínház: SZÉPSÉG ÉS A SZÖRNYETEG
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 19:00
  • 23
  • november
Muharay Színház – Jevgenyij Svarc: Hétköznapi csoda
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 16:00
  • 24
  • november
Muharay Színház - Lázár Ervin: A négyszögletű kerek erdő
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 17:00
  • 24
  • november
Valahol Európában – A Parlando Társulat előadásában (családi előadás)
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 19:00
  • 28
  • november
Pierre Sauvil: Napfény kettőnknek
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 19:00
  • 29
  • november
Muharay Színház - Paul Foster-John Braden: Színezüst Csehó
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 18:30
  • 30
  • november
Joseph Stein – Serry Bock: Hegedűs a háztetőn
Erdőkertesi Faluház és Könyvtár, Erdőkertes
  • 19:00
  • 30
  • november
Hogyan nevezzelek?
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 30
  • november
Sütő András: Advent a Hargitán - színjáték --- PREMIER
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 17:00
  • 01
  • december
Sütő András: Advent a Hargitán - színjáték
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 17:00
  • 05
  • december
Sütő András: Advent a Hargitán - színjáték
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 06
  • december
Georges Feydeau: Esküvőtől válóperig - bohózat
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 08
  • december
Miro Gavran: A baba - játék két részben
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 15:00
  • 09
  • december
Molnár Ferenc: A doktor úr
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 10:00
  • 10
  • december
Parlando Ifjúsági Bérlet: II. előadás Valahol Európában
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 14:00
  • 10
  • december
Parlando Ifjúsági Bérlet: II. előadás Valahol Európában
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 15:00
  • 15
  • december
Melyiket a 9 közül? - zenés karácsonyi történet egy felvonásban
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 20
  • december
Molnár Ferenc: Liliom
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 11:00
  • 22
  • december
A nyúl és a róka - élőzenés, interaktív mesejáték
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 27
  • december
Hogyan értsük félre a nőket! – Csányi Sándor egyszemélyes vígjátéka
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 19:00
  • 28
  • december
Előszilveszteri gálakoncert
Váci Dunakanyar Színház, Vác

Összehasonlítás

Duna-Part programajánló