• 19:00
  • 23
  • február
Külvárosok angyala - A CLUB SZÍNHÁZ ELŐADÁSA
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 23
  • február
L'art pour l'art Társulat – Mintha elvágták vol
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 19:00
  • 23
  • február
Rob Becker: Caveman – Az ősember
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 15:00
  • 24
  • február
Erich Kästner: A két Lotti
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 15:00
  • 25
  • február
Dés László – Geszti Péter – Grecsó Krisztián: A PÁL UTCAI FIÚK
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 25
  • február
Dés László – Geszti Péter – Grecsó Krisztián: A PÁL UTCAI FIÚK
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 15:00
  • 28
  • február
IFI Színház – Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 19:00
  • 28
  • február
Molnár Ferenc: Játék a kastélyban
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 01
  • március
Molnár Ferenc: Játék a kastélyban
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 01
  • március
Szívlapát – versszínházi előadás
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 10:00
  • 02
  • március
A Rózsátnevető királykisasszony
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 19:00
  • 03
  • március
Tadeusz Słobodzianek: A mi osztályunk
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 19:00
  • 06
  • március
Second Life, avagy kétéletem
Veres1Színház, Veresegyház
  • 19:00
  • 06
  • március
VERONA, 1301
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 18:00
  • 07
  • március
A PILLANAT ÉRKEZÉSE
CREDO-HÁZ (VÁCI EGYHÁZMEGYE KÖZÖSSÉGI HÁZA ), Vác
  • 19:00
  • 08
  • március
NEIL LABUTE: VALAMI CSAJ(OK)
Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár, Szentendre
  • 19:00
  • 08
  • március
Olt Tamás: Megadom magam
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 09
  • március
Hunyady Sándor – Verebes István: Lovagias Ügy
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 09
  • március
PresszóSzínház: Mit ember? Nő?
József Attila Művelődési Ház és Szabadidő Központ, Szob
  • 19:00
  • 09
  • március
Uray György Színház: Egy asszony két vétkecskéje
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 15:00
  • 10
  • március
Mikszáth Kálmán / Deres Péter: Szent Péter esernyője
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 15:00
  • 11
  • március
Molnár Ferenc: Olympia
Békásmegyeri Közösségi Ház, Budapest
  • 19:00
  • 12
  • március
Kós pódium – Segítség, megnősültem!
Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár, Budakalász
  • 19:00
  • 12
  • március
L’ART POUR L’ART TÁRSULAT: MINTHA ELVÁGTÁK VOL
Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár, Szentendre
  • 10:30
  • 13
  • március
Bernard Slade: Jövőre veled ugyanitt
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 19:00
  • 13
  • március
JÁVOR „PALI" UTOLSÓ MULATÁSA
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 14:00
  • 14
  • március
Dés László – Geszti Péter – Grecsó Krisztián: A Pál utcai fiúk
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 15:00
  • 14
  • március
Mária, a mi főhadnagyunk
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 19:00
  • 14
  • március
Dés László – Geszti Péter – Grecsó Krisztián: A Pál utcai fiúk
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 19:00
  • 14
  • március
Stephen Sachs: Valódi hamisítvány
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 16
  • március
Carlo Goldoni: A hazug
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 17
  • március
Csoportterápia
Veres1Színház, Veresegyház
  • 10:00
  • 20
  • március
Mátyás király mézbora - zenés-táncos mesejáték
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 14:30
  • 20
  • március
Mátyás király mézbora - zenés-táncos mesejáték
Óbudai Kulturális Központ, Budapest
  • 19:00
  • 22
  • március
Carlo Goldini: A chioggiai csetepaté
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 19:00
  • 22
  • március
TÁNC ÉS… Kreativitás
Esernyős, Budapest
  • 19:00
  • 22
  • március
TAVASZI SZÉL VIZET ÁRASZT
Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár, Szentendre
  • 19:00
  • 23
  • március
Élet.történetek.hu - Lengyel Nagy Anna igaz történeteinek előadás-sorozata
Óbudai Kulturális Központ 3K (Kaszásdűlői Kulturális Központ), Budapest
  • 19:00
  • 23
  • március
Ibolyántúl: Oláh Ibolya, a fóti Muharay Színház vendégművészének zenés önálló estje
Vörösmarty Művelődési Ház, Fót
  • 19:00
  • 24
  • március
Bolba Tamás-Szente Vajk-Galambos Attila: Csoportterápia
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 24
  • március
Uray György Színház: Örkény: Egyperces novellák
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
  • 18:00
  • 25
  • március
Kovács András Péter önálló előadása
Művészetek Háza Kulturális és Konferencia-központ, Gödöllő
  • 19:00
  • 28
  • március
MÁMOR, VAGY AMIT AKARTOK
A Művelődés Háza, Esztergom
  • 19:00
  • 28
  • március
Neil Simon: Pletykafészek
Madách Imre Művelődési Központ, Vác, Vác
  • 17:00
  • 30
  • március
PRESSER GÁBOR-SZTEVANOVITY DUSÁN: A PADLÁS
Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár, Szentendre
  • 19:00
  • 30
  • március
A FALU - a Szentendre Táncegyüttes és a Szentendrei Kulturális Központ bemutatója
Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár, Szentendre
  • 19:00
  • 30
  • március
Ópiumkeringő
Váci Dunakanyar Színház, Vác
  • 19:00
  • 31
  • március
Babják Színjátszó Stúdió: A pillangók szabadok
VOKE József Attila Művelődési Központ, Dunakeszi
Duna-Part programajánló