Ábrahám Kvartett
Az ÁBRAHÁM KVARTETT régizenei együttest Ábrahám Márta hegedűművész, szólista, a Zeneakadémia tanára és Schweigert György nagybőgő-violone művész alapította 2009-ben.
Ezen a koncerten vonósnégyes felállásban muzsikálnak.
Ábrahám Márta-hegedű
Kis Imola Villő-hegedű
Meier Eveline-brácsa
Schweigert György-cselló
Ingyenes belépőjegyek igényelhetők a MIMK jegypénztárában.






















