Home Események előadás Nárcizmus – Dr. Bánki György előadása

helyszín

Kós Károly Művelődési Ház és Könyvtár
2011 Budakalász, Szentendrei út 9.
Honlap
https:///www.koskarolymh.hu
kategória

További info

Facebook esemény

dátum

máj 13 2022
Expired!

időpont

19:00

Nárcizmus – Dr. Bánki György előadása

Lélekbúvár sorozatunk vendége ezúttal Dr. Bánki György pszichiáter, író, publicista.

Első önálló könyve, „A legnagyszerűbb könyv a nárcizmusról”, 2016-ban jelent meg.

A nárcizmus részben pszichológiai, részben a hétköznapokban használt fogalom és a pszichológián túlmutató kulturális jelenség. A pszichiátriában egy személyiségzavart jelöl, melynek határai eléggé elmosódottak. A nárcizmusunk mértéke is igen különböző lehet a való életben: a magányos, sebezhető, zárkózott, precíz, de érző szívű embertől a rideg, fennhéjázó, manipulatív bántalmazóig. Előadónk egy szokatlan utazásra invitálja hallgatóit ezen az estén, melynek során felfedezhetik a lélek ismert és ismeretlen zugait. Legyen ez az előadás kötelező program mindenkinek, aki valaha ismert narcisztikust, vagy ő maga az, vagy tervezi, hogy azzá válik.

Jegyek kaphatók a tixa.hu oldalon és az esemény előtt a helyszínen a befogadóképesség erejéig.

The event is finished.