A Kistehén visszatér a Budapest Park színpadára
2026. május 22-én visszatér a Budapest Park színpadára a legendás zenekar Kollár-Klemencz László vezetésével, hogy újra átéljük velük mindazt, amit annyira szerettünk bennük. Húsz éves fennállásuk során hét nagylemezt adtak ki, így bőven lesz miből válogatni! A Jó Csávó A Markó, a Szájbergyerek, a Bocsánat, az Ezt is elviszem magammal és megannyi kultikus dal újra életre kel a Parkban.
Aki ott volt a 2022-es búcsún, tudja: a Kistehén egy korszak volt. Most pedig újra kinyílik az a bizonyos kapu – a jegyekre érdemes időben lecsapni, hogy aztán ne utólag mondogassuk, hogy “Milyen kár”.
Az este tervezett menetrendje:
18:00 – Kapunyitás
22.00-tól a koncertjeggyel minden aznapi bulit ingyenesen látogathatsz!






















